تاریخچه‌ آتی نت

شرکت سینا آتی نت پس از 23 سال فعالیت به عنوان یکی از باسابقه ترین و پیشروترین اپراتورهای ثابت در منطقه غرب در راستاي توسعه همه‌جانبه‌ فعالیت‌های خود، موفق به دریافت servco ( پروانه بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردید.
(( باور ما بر این است با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان منطقه و بهره گیری از به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها، پشتیبانی موثر و 24 ساعته از خدمات ارایه شده و سال‌ها تجربه در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت با راه اندازی شبکه اختصاصی خود در کنار شبکه مخابرات و زیر ساخت امکان سرویس دهی از سه بستر را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا بتوانیم بهترین خدمات را در حوزه خدمات پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس، اینترانت و … به مشتریان خود ارائه نماییم ))
هم اكنون این شرکت، با گسترش دامنه فعاليت هاي خود در سراسر كشور ، سرویس هایی نظیر پهنای باند اختصاصی ، vpls ، td-lte ، voip را در دسترس کاربران خود قرارداده و از این طریق سهم به سزایی در دستیابی به اهداف برنامه های کشوری جهت توسعه برای دسترسی حداکثری خانوارها و کلیه کسب و کارهای کشور به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت را ایفا نموده است .
آتی نت کاملترین سبد خدمات ارتباطات ثابت شامل سبد محصول مشترکین خانگی و سبد محصول راهکارهای جامعه سازمانی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

آمارهای آتی نت

پشتیبانی آتی نت 24/7 پاسخگویی تمامی سوالات و مشکلات شما میباشد

سابقه کاری

0 +

کاربران فعال

0 +

کارمندان

0 +

هدف آتی نت

این مجموعه با تکیه بر تخصص و دانش نیروهای خود سعی در توانمندی و فعالیت خود در حوزه های مختلف تکنولوژی دارد و با سرلوحه قرار دادن مشتری مداری، سرعت ودقت در انجام کارها در پی جلب رضایت مشتریان خود است. جلوگیری از روزمرگی و تلاش برای ابداع و خلاقیت از جمله باورها و بایدهای این مجموعه بوده، و خواهد بود به نحوی که ثبت چندین اختراع و پیاده سازی برخی از فناوریها برای اولین بار در ایران و حتی در دنیا گواهی بر این مدعاست. یکی از مهمترین حوزه های تخصصی این مجموعه سامانه های هوشمند حمل و نقل جاده ای است که تاکنون چندین محصول در این خصوص طراحی و تولید گردیده است که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است:

 1. دستگاه تردد شمار مغناطیسی بیسیم (جایگزینی برای تردد شمارهای حلقه القایی)
 2. رباط هوشمند دوربین شوی برای دوربین های نظارتی با محفظه کروی
 3. سامانه هوشمند مدیریت پارکینگها در فضاهای باز و بسته با استفاده از سنسورهای مغناطیسی
 4. تردد شماری و طبقه بندی خودروهادر عوارضی با استفاده از سیستم هیبرید LIDAR و سنسورهای مغناطیسی
 5. تردد شمارهای حلقه القایی
 6. تردد شماری و تشخیص و طبقه بندی خودروها توسط پردازش تصویر
 7. دستگاه های ردیاب خودرویی و شخصی (GPS)
 8. سامانه توزین در حرکت
 9. سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض
 10. طراحی و ساخت افزونه های سخت افزاری و نرم افراری تا بلوهای متغیر خبری(VMS)
 11. سامانه نرم افزاری خودرها و اشخاص با قابلیت پشتیبانی از انواع ردیابها
 12. طراحی و ساخت انواع پرنده های بدون سرنشین و فوتوگرامتری و نقشه برداری هوایی و نظارت تصویری با پهپاد
 13. طراحی و ساخت خودروهای الکتریکی خاص