شرکت آتی نت به عنوان اولین شرکت سرویس دهنده اینترنت در استان همدان با انجام سرمایه گذاریهای لازم، مجوز توزیع پهنای باند اینترنت یا ISDP در استان همدان را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نموده و به عنوان اولین دارنده این مجوز در استان از این پس همچون شرکت مخابرات به ارائه پهنای باند اینترنت به سازمانها، ادارات دولتی، مراکز دانشگاهی و شرکتهای سرویس دهنده اینترنت خواهد پرداخت. با توجه به حجم پهنای باند دریافتی شرکت و جهت کاهش هزینه های پهنای باند استفاده کنندگان سرویس اینترنت، قیمتهای پهنای باند با تعرفه ای بسیار ارزانتر از شرکت مخابرات به شما ارائه می شود.

علاوه بر این در ساعات خالی بودن پهنای باند، پهنای باند اضافی ورودی به مشتریان تخصیص داده میشود. این سرویس پهنای باند Burst قابلیتی است که از سوی مخابرات ارائه نمی شود و علاوه بر این با توجه به وجود مصرف کم اینترنت در روزها و در شرکتهای سرویس دهنده اینترنت، این پهنای باند خالی علاوه بر پهنای باند Dedicated به مراکز دولتی و دانشگاهی ارائه می شود.

اینترنت پرسرعت شرکت سینا آتی نت از طریق امواج رادیویی روی باند فرکانسی مجاز و یا از طریق خطوط زمینی به صورت کاملا اختصاصی همراه با IP Valid به متقاضیان خدمات ارائه می شود. با توجه به امکان استفاده از سرویس اینترانت شرکت مخابرات در بستر موجود هیچگونه هزینه سخت افزاری متوجه سازمانهایی که در حال حاضر از سرویس مخابرات استفاده می کنند نخواهد شد. مشترکین خدمات اینترنت در هر زمان قادر به مشاهده پهنای باند مصرفی لحظه ای خود می باشند. سامانه های نرم افزاری و سخت افزاری موجود در شرکت به طور دائم بستر مخابراتی و تجهیزات سخت افزاری ونرم افزاری تامین کننده خدمات را نظارت و مراقبت می کنند ؛ تا اخلالی در روند خدمات رسانی ، بوجود نیاید.

شرکت سینا آتی نت موظف به ارائه پشتیبانی فنی 24 ساعته در تمام طول سال و رعایت SLA (تضمین سطح سرویس) و پرداخت خسارتهای احتمالی سرویسهای تضمینی است و در صورت بروز مشکلات فنی در حوزه اختیارات خود ، متعهد به تامین رایگان پهنای باند اینترنت به میزان مدت اخلال می باشد. لذا باعث افتخار ماست که با ارائه سرویسی متمایز، در کاهش هزینه های شما بیش از 20 درصد و افزایش سرعت اینترنت شما نقش کوچکی داشته باشیم.