مشترکین گرامی سرویس های آتی نت:

با توجه به تغییرات ایجاد شده، زین پس برای تمدید آنلاین سرویس خود، رزرو محصول و شارژ شگفت انگیز سرویس(شامل خرید ترافیک اضافه و بسته های افزایش سرعت نیترو) بایستی گام های زیر را طی نمایید.

گام اول: ورود به سایت آتی نت(www.atinet.ir) و انتخاب تمدید آنلاین از پایین صفحه نخست (مطابق شکل زیر).

گام دوم: در این گام با باز شدن صفحه مدیریت سرویس، مطابق شکل زیر بایستی نام کاربری و رمز عبوری را که کارشناسان آتی نت هنگام راه اندازی سرویس به شما تحویل داده اند، وارد نمایید.(در صورت وجود هرگونه مشکل در وارد کردن نام کاربری یا رمز عبور با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید).

گام سوم: پس از وارد شدن به صفحه مدیریت سرویس خود مطابق شکل زیر، میتوانید گراف ریز مصرف سرویس خود شامل حجم باقی مانده و روز باقی مانده از سرویس را مشاهده نمایید. همچنین برای تمدید آنلاین سرویس مطابق شکل زیر می توانید گزینه تمدید/ تغییر/رزرو محصول را انتخاب نمایید.

گام چهارم: پس از انتخاب گزینه تمدید/تغییر/ رزرو محصول در گام قبلی، صفحه ای مطابق شکل زیر نمایش داده می شود. در این صفحه میبایست ابتدا سرعت مورد نظر خود را  از لیست باز شونده انتخاب نمایید.

گام پنجم: پس از انتخاب سرعت مورد نظر در گام پیشین، در این مرحله از لیست بازشونده ای که پس از انتخاب سرعت ظاهر می گردد، لیستی از بسته های موجود در سرعت انتخابی شما نمایش داده میشود که می توانید بسته مورد نظر خود را در این سرعت انتخاب نمایید.

گام ششم: در این مرحله جزئیات خرید محصول شامل مشخصات سرویس، نام بانک برای درگاه پرداخت، و همچنین اولویت فعالسازی سرویس و کد تخفیف(در صورت داشتن کد تخفیف از شرکت بایستی در این قسمت کد تخفیف را وارد نمایید) مشخص است.

گام هفتم: در این مرحله در قسمت جرئیات خرید محصول در فیلد سوم برای فعالسازی سرویس مورد نظر دو گزینه قابل انتخاب است.

1-      بعد از پرداخت(تمدید/ تغییر): در صورتی که سرویس فعلی شما به پایان رسیده است، این گزینه را انتخاب نمایید و بلافاصله پس از پرداخت بانکی، سرویس خریداری شده برای شما فعال می گردد.

2-      بعد از اتمام محصول فعلی(رزرو): در صورتی که هم اکنون سرویس فعال دارید. اما بهر دلیل مانند استفاده از سرویس های جشنواره ها مایل به خریداری سرویس های موجود هستید می توانید با انتخاب این گزینه سرویس انتخابی خود را رزرو نمایید تا پس از پایان سرویس فعلی، این سرویس برایتان فعال گردد.

 

گام هشتم: با زدن دکمه تایید در مرحله قبل صفحه ای در مورد جزئیات سرویس به شکل زیر نمایش داده میشود با زدن دکمه تایید به مرحله بعد می روید.

 

گام نهم: با زدن دکمه تایید در مرحله قبل صفحه ای مطابق شکل زیر نمایش داده می شود که در آن با زدن دکمه پرداخت صورت حساب به مرحله بعدی جهت پرداخت صورت حساب می روید. و با زدن دکمه لغو صورت حساب عملیات خرید متوقف می گردد.

گام دهم: در مرحله قبل با انتخاب دکمه پرداخت صورتحساب، صفحه صورت حساب سرویس انتخابی به شکل زیر برای شما نمایش داده میشود. در این صفحه با زدن دکمه "آنلاین پرداخت کنید" به درگاه پرداخت بانکی جهت پرداخت آنلاین با کارت های عضو شتاب وارد می شوید.