خدمات و اینترنت سازمانی

اینترنت

ویژگی‌های خدمات و اینترنت سازمانی آتی نت

ارائه‌ی خدمات اختصاصی با SLA تضمین شده

دسترسی مانیتورینگ و نظارت آنلاین

ارائه‌ی سرویس پایلوت با نصب رایگان و تجهیزات امانی

پشتیبانی اختصاصی 7*24

پهنای باند

اختصاصی

پهنای باند اختصاصی

شرکت آتی نت به عنوان اولین شرکت سرویس دهنده اینترنت در استان همدان با انجام سرمایه گذاریهای لازم، مجوز توزیع پهنای باند اینترنت یا ISDP در استان همدان را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نموده و به عنوان اولین دارنده این مجوز در استان از این پس همچون شرکت مخابرات به ارائه پهنای باند اینترنت به سازمانها، ادارات دولتی، مراکز دانشگاهی و شرکتهای سرویس دهنده اینترنت خواهد پرداخت.

اینترنت VPLS

اینترنت VPLS

شبکه اختصاصی آتی نت با ایجاد بستری امن برای سازمان های مختلف با هر اندازه و ابعادی این امکان را فراهم خواهد کرد تا با بالاترین کیفیت و پشتیبانی بتوانند از این سرویس‌ها استفاده نمایند. ارایه راهکار های مختلف برای سازمان‌ها متناسب با نیاز هر سازمان از مهم ترین شاخص‌های این سرویس‌ هاست.

تلفن Voip

تلفن Voip

کارت تلفن بین المللی شركت‌ آتی نت به عنوان اولین و تنها ارائه دهنده کارت تلفن بین المللی در استان همدان، امكان تماس تلفنی با كشورهای سراسر نقاط جهان را برای كاربران فراهم می‌سازد. با استفاده از کارت تلفن بین المللی آتی نت هر كاربر می‌تواند تنها با پرداخت هزینه‌ای حدودا برابر با یك‌دهم هزینه‌ی مكالمه با كشور مقصد، با نقطه‌ی دلخواه در هر یك از كشورهای جهان گفت و گو كند.